słowa kluczowe: narzędzia cywilizacji, naród, wartości, wyznaczniki cywilizacji.
Polska2019.09.01 13:55

Szambo a LGBT

   
 

Dziś pamiętna rocznica, aż niestosownym wydaje się nawiązywanie do wylania się ścieków. Jednak sprawa ma zbyt ważne odniesienia, aby je pominąć.


 

 

 
Pierwsza kwestia, to przypomnienie o spaleniu się mostu na Trasie Łazienkowskiej. Zadziwiający pożar stalowo- betonowej konstrukcji. Przypadek, oczywiście.
 
Czy awaria systemu przerzutu ścieków nie tworzy pewnej analogii?
Jeśli ktoś myśli, że  wszystkie marsze LGBT to samorzutna inicjatywa tych środowisk - to chyba tylko ktoś "słaby na umyśle" (może to powinna być kolejna literka dodana do wspomnianych czterech) może coś takiego twierdzić.
Bardziej istotne jest pytanie, kto finansuje te hucpę? Kiedy pojawiły się takie pytania - wszyscy zagorzali "obrońcy wolności" nabrali wody w ustach. Temat pominięto. Czy to oznacza, że obywatele III RP nie mają prawa do wiedzy na ten temat? A może jest to wiedza, która mocno zaważyłaby na nastrojach społecznych?
W takich właśnie sytuacjach sławetne stwierdzenie, że jest tu "ch..., d..., i kamieni kupa"ma swoje uzasadnienie. Państwo nie "włada" tym fragmentem informacji publicznej.
Ciekawe, wśród bardziej odważnych publicystów pojawiło się bąknięcie, że finansuje to znany, światowy manipulant i aferzysta, siedlisko złego ducha, czyli Soros.
To "moda", aby w razie konieczności personalizować zło i przypisywać wszystko pewnemu wizerunkowi medialnemu - po to, aby odciągnąć uwagę od faktycznych okoliczności.
 
Tymczasem wytłumaczenie może być bardziej prozaiczne. Trzaskowski został wybrany na prezydenta m.st. Warszawy przez określony elektorat stolicy. Pierwszą formą podziękowania była obietnica wprowadzenia "nauki" o LGBT do szkół. Ale to mało.
Jest chyba sprawą ewidentną, że sławetna "strefa relaksu" na pl. Bankowym, to forma finansowania marszów LGBT. Okazja do transferu środków na te cele. (Jeśli są wątpliwości - przecież można prześledzić przepływy finansowe). Nie żaden Soros był sponsorem, a czynniki lokalne.
 
Cóż, musiało "wybić szambo", aby przypomnieć Trzaskowskiemu skąd mu nogi wyrastają. Już padła deklaracja o braku środków na wspieranie środków na promowanie LGBT. 
A przecież jeszcze jeden taki numer i Trzaskowski zostanie zdjęty z funkcji i wprowadzony zarząd komisaryczny. Gdyby nie zgodził się na wsparcie rządowe w rozwiązaniu problemu - pewnie już by to miało miejsce.
 
Myślę, że nastąpi szybki zanik dalszych marszy itp. "eventów".
 
PS. A jak wskazują prezentowane opinie - projekt "Czajki" był wadliwy i trzeba by  w niedługim czasie i tak  dokonać gruntownej modernizacji.
 
PSII. To swobodna opinia tematyczna. Ciekaw jestem opinii znawców tematu.
 

345 odsłon średnio 3 (2 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Re: Szambo a LGBT   
Ikulalibal, 2019.09.03 o 07:38
A skoro już jesteśmy przy stolicach,ich merach i prezydentach,LGBT,to czy tylko mnie się wydaje że wizytujący nas burmistrz Londynu składa Polakom ofertę nie do odrzucenia? Proponuje mianowicie aby "londyńscy Polacy" stali się kondotierami LGBT.
/Burmistrz Londynu przekonywał w wywiadzie z "Gazetą Wyborczą", że "społeczność LGBT potrzebuje sojuszników".(...) Burmistrz Londynu zabrał też głos ws. polskich mieszkańców miasta. W obliczu nadchodzącego brexitu 200 tys. naszych rodaków jest niepewnych przyszłości. "Zatrudniliśmy dodatkowych ludzi, by im doradzali, pomagali się zarejestrować, by mogli się ubiegać o status osoby osiedlonej - powiedział Khan.//
+wiadomosci.wp.pl

W przeszłości już przecież tak bywało że za mgliste obietnice nie wiadomo czego,Polacy wprzęgali swój patriotyzm w mechanizmy światowej rewolucji.Żaden europejski naród nie zasłużył się na tym polu tak wydajnie jak Polacy.Więc teraz kto wie czy nie zostaniemy prymusami LGBT.
Nie lękajcie się żałosne dziwolągi! Polacy idą z odsieczą ! Za wolność naszą i waszą!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Szambo a LGBT   
HADES, 2019.09.03 o 21:12
Idąc myślami "sabotażowymi" to niestety Panie autorze, ale jako zatwardziały PIS'ofob pominął Pan najbardziej prawdopodobną przyczynę "awarii" na dodatek samemu podając ją we własnej notce

Pana cytat:
"jeden taki numer i Trzaskowski zostanie zdjęty z funkcji i wprowadzony zarząd komisaryczny. Gdyby nie zgodził się na wsparcie rządowe w rozwiązaniu problemu - pewnie już by to miało miejsce"

Czyli najbardziej prawdopodobnym scenariuszem w którym awarie są CELOWE jest:

PIS'oski SABOTAŻ !!!

PIS'owski sabotaż aby:

- oblepić goownem Traskowskiego
- oblepić goownem samorządowców z PO
- oblepić goownem całe PO

- dodać punktów PIS'dziecom
- dodać punktów krzywoustemu kłamcy
- zastąpić drogą poza wyborczą Prezydenta Stolycy NA SWOJEGO czego poprzez tego słynnego SUWERENA zrobić nie dają rady

I w takiej konfiguracji to wszystko ma jak najbardziej sens
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  

© niepodległy.pl 2019-2021   Subskrypcja bloga: Atom   RSS  ↑ do góry ↑